Hinnakiri

Online hingetõmbe paus koos intuitiivse vestluse ja loovteraapiaga    1,5 tund                                50 eur

Kohtume sinuga üle veebi. Räägime sellest, millest on hetkel sinu jaoks kõige olulisem rääkida. Selle põhjal valin välja hingamisharjutused, mis koos rahulikult läbi teeme. Võib-olla vajad harjutust rahunemiseks ja enda keskmesse tagasi tulemiseks, või harjutust, mis kiirelt energia taas käima tõmbab. Või hoopis soovid lihtsalt teha rahu tekkinud maailma ja olukorraga? Vajadusel kasutan lisaks juhendatud meditatiivseid rännakuid või ka veid loovteraapiat.

Hingamisteraapia seanss ( kuni 2,5 tundi)                                          60 eur

Hingamistöö teraapia kohtumine koosneb kolmest osast: sissejuhatav vestlus, hingamistöö ja integratsioon ehk kogetu sidumine oma igapäevaeluga. Selleks, et tajuda hingamistöö tõelist mõju tuleks läbi teha vähemalt 10 seanssi. Tasudes 10 seansi eest korraga on hind 550 eurot. 

Hingamishetked Lau külas    terve päev                                                     250 eur

Oled oodatud minu juurde Lau küla loodusesse. Siin saad ennast kiht-kihilt vabaks lasta ja oma olemuse laiali laotada. Just nii saavad pinnale tulla mustrid ja uskumused, mis ei lase sul edasi liikud. Siin jätkub nii aega kui ka ruumi. Räägime, loome ja hingame. 

Vabastav hingamine kristallide toetusel                                                 85 eur 

Koostöös Evelin Kaunissaarega. Sessioon saab toimuda Tallinnas või Kiilis.                           

Intuitiivne vestlus koos loovteraapiaga  1,5 tundi                          50 eur

Kohtume sulle sobivas Tallinna pargis, metsatukas, rannasiilul. Minu poolt töövahendid ja toetus. Sinu poolt soov endaga tööd teha. Kasutan meditatiivseid rännakuid, kunstiteraapia vahendeid aga ka lihtsalt vestlust ja lühemaid hingamisharjutusi. Sobib neile, kes soovivad sügavuti iseenda sisse vaadata, et endaga paremini tuttavaks saada. Loovteraapia on hea meetod töötamiseks alateadvusega ja mälestuste ning tunnetega, mis meie otsuseid ja käitumist mõjutavad kuid millest me ise teadlikud ei ole.

* Kõik hingamissessioonid on individuaalsed ja tasuda saab ka arve alusel.

Küsi vabade aegade kohta siit

Tallinnas asuvad ruumid Nõmmel, Pärnu mnt 346. Raplas on kasutada Rapla Elujõu Keskuse ruumid.