Minust

Nimi: Epp Sussen

Sündinud: mai 1981

Perekonnaseis: abielus, kahe väikese lapse ema

Elukoht: Raplamaa metsade vahel vanas talumajas

Hobid: hingamine, iseenda avastamine, lugemine; unistamine; lihtsalt olemine; perega mööda Eestist rändamine.

Töö hetkel: hingamisterapeut, loova hingamistöö toetaja, vabastava hingamise toetaja. Hingamistöö puhul on hetkel nii, et kuigi sisu on sama, siis nimetusi kasutatakse veel erinevaid.

Hingamisteraapia õpingud: Leonard Orri poolt läbi viidud vabastava hingamise laager Algallika keskuses. 2020. veebruaris lõpetasin 2 aastase hingamisterapeudi õppe Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias Tiia Lõokese juhendamisel. Isiklik hingamistöö kogemus ja praktika ~10 aastat.

Varasem töökogemus: Mul on alati olnud side laste- ja noortega ning minu tööd ja tegemised on ka kuni siiani olnud seotud laste- ja noortega. Olen olnud õpetaja, noorsootöötaja, laagrites kasvataja, erinevate laste- ja noortega seotud projektide väljamõtleja, juht ja läbiviija. Hingamisteraapia juures olen nüüdseks aru saanud, et kuigi mu kliendid ei ole enam vanuse poolest lapsed ega noored, siis esile kerkivad valukohad ja hinge jäänud emotsioonid on siiski tihtipeale pärit just lapsepõlvest. Seega jätkub minu töö laste- ja noortega aga nüüd juba kui töö inimese sisemise lapsega!

Kui tunned, et on aeg oma elu uueks luua ja soovid selleks kasutada hingamise jõudu ja juhtimist, siis võta minuga ühendust ja olen sulle sinu teekonnal toeks.